JIP východočeská - jeden z největších velkoobchodů s potravinami a nápoji
hledá zaměstnance na pozici:

Zástupce vedoucího prodejny potravin - Jilemnice

Požadujeme

Praxi s prodejem, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, základní zkušenosti s prací na PC, snahu učit se novým věcem a respektovat firemní standardy. Uchazeče se zájmem pracovat zaučíme bez ohledu na jejich původní kvalifikaci

Nabízíme

Spolupráce při vedení prodejny - zástup vedoucího v jeho nepřítomnosti, motivační ohodnocení, zcela nová prodejna po rekonstrukci v centru Jilemnice

Náplň práce

Zástup vedení prodejny v případě nepřítomnosti vedoucího, zpracování docházek, spolupráce s vedením prodejny

Společnost
JIP východočeská, a.s.
Adresa
V Jilmu 229, Jilemnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 33 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel