As you probably know by now, People Place is a unique in style Recruitment Agency, we are not new in the employment market scene but operating at an international level since 2001.

We truly love what we do, and we do it with pride by taking care of both; you our candidates and our corporate clients through a personalized process that differs from the rest in transparency, warmheartedness, dedication and agility.

Our secret is simple: we combine traditional recruitment practices with an avant-garde approach to ideas and trends in all we do, together with honest relationships during and after our job is done. To put it simply, exceed expectations on both sides is part of our company DNA.

OŠETŘOVALÉ V RAKOUSKU

Zaměstnavatel:

Náš klient je rodinná firma, která zprostředkovává domácí péči pro seniory. Firma je na trhu již 30 let a již celé dvě generace se rodina stará o seniory, kteří chtějí žít doma, ale již potřebují stálou péči či dohled. V mnoho případech se naši ošetřovatelé stávají součástí rodiny, která nabízí dlouhodobé pracovní příležitosti a přináší spokojenost na obou stranách. Budete stále v kontaktu se zaměstnavatelem a také s naší agenturou.

Náplň práce

Náplň práce závisí na duchovním a fyzickém stavu každého seniora. Jejich individuální potřeby jsou odlišné a vždy závisí na domluvě s rodinou a zdravotním stavu. Mnohokrát jsou senioři ještě aktivní a schopni si obstarat veškeré biologické potřeby, uvaří si jídlo, ale s nákupem a se základním úklidem již potřebují pomoci. Rovněž trpí pocitem samoty a společnost někoho v domácnosti je pro ně velmi důležitá i z bezpečnostních důvodů (zamykání, zapnuté kuchyňské spotřebiče atd.).

Senioři s omezeným pohybem či zdravotními problémy:

Ošetřovatel se pod odborným dohledem sestry nebo ošetřujícího lékaře podílí na poskytování léčebné, rehabilitační, neodkladné, diagnostické a ošetřovatelské péče. Stará se o komplexní hygienu pacienta, a to včetně prevence dekubitů a úprav lůžka, poskytuje ošetřovatelskou péči, a hlavně uspokojuje základní biologické potřeby pacienta. Asistuje při určených ošetřovatelských výkonech, případně sám provádí jednoduché a neinvazivní ošetřovatelské výkony.

Lokalita:

Perchtoldsdorf je historické městečko (počet obyvatel 14,614) v dolním Rakousku na okraji Vídně a vídeňských lesů. Město nabízí veškerou občanskou vybavenost, historické památky, kavárny, restaurace, kina atd. Do centra Vídně se dostanete vlakem za 18 minut a vlak jezdí ve 20 minutových intervalech.

Pracovní doba:

Váš pracovní režim a odpočinek si nastavíte podle potřeb a režimu v rodině, kde budete. Váš pravidelný odpočinek a každodenní aktivity jsou velmi důležité. Naši ošetřovatelé si vždy najdou čas na procházku, sportovní aktivity, Skype s rodinou v Čechách atd. Rovněž zaručujeme 1x den volna týdně. Velmi rádi Vás propojíme s Čechy a Slováky, kteří pro nás již pracují v této lokalitě a určitě budou nápomocní ve Vaší celkové adaptaci.

Pracovní smlouva:

Smlouva je minimálně na 2 měsíce, ale není nijak limitována. Záleží na ošetřovatelích, jak často chtějí cestovat zpět do Čech, jak dlouho chtějí v Rakousku pracovat. V některých případech se ošetřovatel vrací domů po 2 měsících, někdy po půl roce. Někdo žije primárně v Rakousku. Celkově vždy záleží na domluvě a Vašich preferencích. Smlouva je na OSVČ v Rakousku. OSVČ registrace a administrativa je zajištěna. Po nástupu do práce je 2týdenní zkušební doba, kdy si vyzkoušíte Vaši roli, seznámíte se s celou rodinou a zjistíte, zda Vám práce vyhovuje. V případě nespokojenosti, Vám zajistíme jinou rodinu. Základní měsíční plat je 1460 EUR.

Němčina:

Součástí naší nabídky je učitel němčiny, který Vás po dobu 2 týdnů bude intenzivně připravovat na příjezd do Rakouska. Naučíte se základní fráze, které budete potřebovat, jak s rodinou, tak s lékařem v případě konzultace zdravotního stavu. I když Vaše znalost němčiny bude na základní úrovni, jsme schopni Vás na příjezd připravit. V dalších měsících se úroveň jazyka zvedá a rozvíjí.

Děkuji za Váš čas a zájem.

Eva Andresková

People Place

tel: +420 777 367 373


Informace o pozici

Společnost
People Place & Partners a.s.
Adresa
Perchtoldsdorf, Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Základní)
Plat
Plat: 1 460 EUR / měsíc
Zařazeno: Služby, Zákaznický servis, Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

People Place & Partners a.s., Eva Andreskova
Hálkova 1406/2, 12000 Praha – Nové Město, Česká republika
222 512 737 or 777 367 373