Společnost AWT, s.r.o. - výhradní distributor GoPro pro ČR a SK.
Více informací naleznete na www.gohd.cz

GoPro wanted - SPRÁVCE WEBU

Společnost GoPro prodává nejvšestrannější a nejprodávanější kamery na světě.

Hledáme novou posilu do našeho týmu - SPRÁVCE WEBU !

Pracujete z domova nebo z naší kanceláře na částečný úvazek či formou externí spolupráce

Pokud máte dobré kreativní myšlení a estetické cítění, velmi dobré zkušenosti s tvorbou a správou webu, máte rádi svojí práci a hlavně! chcete pracovat pro značku GoPro s přátelskou a neformální firemní kulturou, jste přesně člověk pro nás!

Co budete dělat?

Správa webových projektů, tvorba šablon, vystačíte si s HTMLa CSS, důležitá je optimalizace pro vyhledávání a SEO. Máme několik eshopů, o které se budete starat. Většina běží na řešení Fastcentrik případně Webnode či Shopify.

Čím nás zaujmete?

Dobrým kreativním myšlením, nadšením a chutí pracovat, schopností vcítit se do značky a stylu GoPro, velmi dobrými zkušenostmi s tvorbou a správou webu.

Co dále potřebujeme?

Dobré zkušenosti s Fastcentrik, Webnode a Shypify, znalost anglického jazyka (schopnost alespoň e-mailové komunikace).

Co Vám nabídneme?
Práci pro prestižní značku GoPro
Mladý a přátelský kolektiv
Motivační pracovní ohodnocení a bonusy dle Vašeho výkonu

Životopis s aktuální fotografií nám prosím zašlete na e-mail. Společně s Vaším životopisem zašlete i ukázky nejméně 3 vámi vytvořených či administrovaných webových projektů (postačí odkaz a stručný popis, co jste na daném projektu dělali).

Vybrané uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat pro dohodnutí osobního pohovoru.

Společnost
Advanced Web Technologies, spol. s r.o.
Adresa
Voborského 1356/19, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel