AVX Czech Republic s.r.o. v Lanškrouně je součástí nadnárodní společnosti AVX Corporation se sídlem v USA, která patří do japonské průmyslové skupiny KYOCERA. Zákazníky jsou převážně klíčoví světoví výrobci elektronických přístrojů a zařízení. Společnost AVX pokrývá asi třetinu světového trhu tantalových a niobových kondenzátorů.
Ve svém vývojovém centru a výrobním závodě v Lanškrouně zaměstnává téměř 1000 lidí.

DĚLNICE/ DĚLNÍKY DO VÝROBY

  • Chcete pracovat v čistém, bezpečném a přátelském prostředí?
  • Jste pečlivá/ pečlivý a je na Vás spolehnutí?

Naši zaměstnanci pracují s moderními technologiemi v příjemném a čistém pracovním prostředí. Vyrábíme tantalové a niobové kondenzátory, což jsou pasivní elektrotechnické součástky, se kterými se potkáte téměř ve všech běžných zařízeních jako jsou mobilní telefony, počítače, auta, ale i kardiostimulátory.

Do práce se dostanete našimi svozovými autobusy (jezdíme do vzdálenosti asi 40 km od Lanškrouna), na které budete přispívat částkou 150 až 500 Kč měsíčně dle vzdálenosti dojíždění. Naše jízdní řády přesně navazují na začátek a konec pracovní směny.

Zavolejte nám a zjistěte si, zda z místa Vašeho bydliště jezdí naše autobusy!

Do práce se dostanete včas a po práci si ještě stihnete nakoupit v závodní kantýně. V jídelně a v kantýně je možnost bezhotovostních nákupů na Vaši čipovou identifikační kartu.

Nástupní mzdu Vám navýšíme po úspěšném absolvování zkušební doby. Každý rok navyšujeme mzdy (od 1. dubna). Samozřejmostí jsou příplatky za noční směny, za práci o víkendu, ve svátek a ve speciálních provozech jsou navíc stanoveny příplatky za prostředí.

Jistotou u nás je i výrazný finanční příspěvek na závodní stravování (zaměstnanec platí za standardní menu pouze 25 Kč).

Pro zájemce nabízíme výuku angličtiny zdarma.

Očekáváme, že:

- jste zodpovědná/ zodpovědný, pečlivá/ pečlivý, spolehlivá/ spolehlivý

- jste ochotná/ ochotný pracovat v nepřetržitém provozu (15 dní v měsíci pracujete a 15 dní máte volno, pracovní doba 6 - 18 hod., 18 - 6 hod., střídá se krátký a dlouhý týden) nebo ve dvousměnném dvanáctihodinovém režimu (první týden 4 ranní směny Po-Čt a druhý týden 3 noční směny Po-St, víkendy zůstávají volné)

- máte dobrý zdravotní stav (součástí směnného režimu je práce v noci)


Nástup možný ihned.

Kontakt:

465 358 130, 465 358 124 - personální oddělení


Informace o pozici

Společnost
AVX Czech Republic s.r.o.
Adresa
Dvořákova 328, Lanškroun – Žichlínské Předměstí
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.