Chcete pracovat pro mezinárodní TOP společnost v oblasti burzy?
Chcete být součástí vývojového týmu s krásným výhledem z budovy City Tower?

Pak neváhejte a čtete dále:

Náplň práce:

• vývoj komponentů a nových funkcí systému v PHP
• programování všech vrstev aplikace
• vývoj pod vedením zkušených vývojářů
• práce s relačními databázemi

Nabízíme:

• zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
• rozmanité projekty
• možnost získat cenné znalosti a zkušenosti
• moderní pracovní prostředí
• Práce na živnostenský list/IČO

Požadujeme:

• zkušenosti s vývojem vlastních nebo školních projektů
• běžná znalost PHP
• schopnost komunikace v AJ
• pečlivost a loajalitu
• časovou flexibilitu
• výhodou – praktické zkušenosti s webovými frameworky
• výhodou – GNU/Linux

Hledáme někoho, kdo něco zažil!
Rádi si s Vámi kdykoliv sedneme a probereme podrobnosti ohledně aktuálního projektu. Ale neradi bychom Vás tahali za ručičku a vysvětlovali Vám každou prkotinu.
Chceme, abyste byl samostatný a důsledný.

Svůj životopis můžete zaslat naší HR, která vás bude kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém získáte kompletní informace o této pozici.

Společnost
Pineal s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, IT analytik, IT konzultant, Direct Marketing, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pineal,s.r.o., Anna Svobodná