Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb.
Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné
práce.

Ředitel oddělení výkupu vozidel

Do manažerského týmu oddělení prodeje a výkupu vozidel přijmeme nového kolegu na pozici Ředitel oddělení výkupu vozidel

Co Vás čeká:

  • Nastavování procesů a jejich neustálý vývoj
  • Pravidelná kontrola a koordinace činností oddělení příjmu a výkupu vozů
  • Posuzování technického stavu a cen vozidel
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí ke zvyšování obchodních výsledků a jejich následná implementace
  • Vedení všech výkupních týmů (mobilní výkup, aukce, externí aukce, atd.)
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost automobilového trhu (značky, modely, ceny atd.)
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Proaktivní a zodpovědný přístup
  • Asertivní a samostatné jednání
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu se dále rozvíjet

Co nabízíme:

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Motivující platové ohodnocení
  • participace na profitu společnosti
  • Možnost aktivně se podílet na expanzi společnosti
  • Stabilní zaměstnání v moderní, seriózní a rostoucí společnosti

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Vrcholový management, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel