Jsme přední designérskou společností v oboru retail in-store designu a vybavení značkových prodejen s vlastním designem, vývojem a výrobou.

MARKETING DEVELOPMENT MANAGER

Pro další rozvoj obchodních aktivit a posilování značky UNiBON na domácím a zejména na zahraničních trzích v rámci rozšiřující se holdingové struktury společnosti a pro zajištění kvalitní marketingové podpory obchodních a business development aktivit hledáme novou kolegyni/kolegu, která/který bude schopna/schopen kombinovat své zkušenosti v oblasti budování značky a získávání obchodních příležitostí.

Hlavním předpokladem jsou znalosti našeho oboru, chuť tvořit a organizovat efektivní řešení v úzké komunikaci s kolegy z Obchodního oddělení, operativně se rozhodovat a usilovat o kvalitní a kreativní výsledek.

Jako samozřejmost předpokládáme osobní odpovědnost, etické chování, vysokou pracovní morálku a schopnost podporovat kvalitní vztahy uvnitř společnosti. Předpokladem každého kandidáta jsou také standardní požadavky dnešní doby: znalost práce na PC, řidičský průkaz… atd.

Důležitým předpokladem pro práci na této pozici je velmi dobrá úroveň znalosti AJ nebo NJ. Případně znalost dalších světových jazyků (FR, IT, ŠP) je výhodou.

Hlavní činnosti:

- Analýzy potenciálních oborů a zákazníků pro BDM aktivity a obchodního oddělení

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí společnosti v souladu s obchodní strategií

- Příprava na akvizice obchodních partnerů na vybraných Evropských trzích

- Návrh a realizace strategie dalšího budování značky UNiBON na trhu s cílem posilovat znalost značky UNiBON ve vybraných zákaznických segmentech

- Tvorba strategie, cílů a jednotlivých nástrojů marketingového působení a vystupování UNiBONu směrem k zákazníkům

- Vytvoření a aktualizace podpůrných nástrojů pro Obchodní tým pro akviziční a business development aktivity

- Ve spolupráci s Personálním týmem vytvoření strategie a nástrojů interní komunikace s cílem posilovat loajalitu zaměstnanců a atraktivitu pro potenciální zájemce o práci v týmu UNiBON.

Další podrobnosti Vám rádi popíšeme při osobním jednání.

Kvalitním kandidátům jsme připraveni nabídnout zajímavou pracovní a profesní příležitost, zajímavý plat (po prokázání schopností a dovedností až 60.000 Kč + podíl na projektech), práci v atraktivním oboru a v přátelském týmu, který jde za stejným cílem.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
UNiBON spol. s r.o.
Adresa
Pražská 1957, Slaný
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel