Pro našeho klienta, významnou německou poradenskou firmu s pobočkami v regionu CE, hledáme do oddělení právního poradenství zkušeného Advokáta s výbornou znalostí německého jazyka.

Tato pozice nabízí příležitost si vyzkoušet více oblastí práva s různými klienty na českém i mezinárodním trhu. Náš klient není typická advokátní kancelář, takže budete mít možnost interně spolupracovat s profesionály z oblasti auditu a daní.

Vaším úkolem bude poskytovat poradenství převážně v oblasti korporátního práva a nemovitostí, spolupracovat na významných transakcích, okrajově budete zodpovídat i za imigrační právo atd.

Hledáme někoho stabilního, vyzrálého, kdo hledá již dlouhodobou spolupráci, chce se rozvíjet a výhledově popř. vést i tým lidí.

Na oplátku nabízíme velmi přátelské a otevřené pracovní prostředí stabilní německé společnosti s jasnými pravidly a řádem.

Bonusem k této pozici je zajímavé finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle výsledků společnosti a jednotlivce, osobní rozvoj a řada zajímavých školení, stravenky, multisportkarta, 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days.


Informace o pozici

Společnost
Bright HR, s.r.o.
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Právní služby, Advokát
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Bright HR, s.r.o., Dagmar Möstl