Manažer marketingu

Když jsme v roce 2014 zakládali společnost Prosperity Financial Services a.s., bylo naším cílem poskytovat nadstandardní finanční služby v oblastech investic, úvěrů a pojištění v rámci vize: „I kvalita přináší kvantitu“. Zájem o naše služby neustále roste, a proto hledáme šikovného člověka na pozici:

  • Máte úspěšnou praxi v oblasti marketingu delší než 2 roky?
  • Zvládáte zorganizovat menší event nebo i větší firemní akci?
  • Máte estetické cítění a poznáte hezkou a moderní grafiku/design?
  • Umíte napsat poutavý příspěvek, newsletter, PR článek?

Pokud ano, napište nám!

Výsledkem Vaší práce bude rozjezd a vedení marketingového oddělení společnosti, kde budete fungovat sice prozatím sami, ale časem počítáme s tím, že se tým pod vámi rozroste.

Jaká bude mimo jiné náplň vaší práce?

Vytváření grafických materiálů společnosti ve spolupráci s externími grafiky, přípravu firemního časopisu, organizování firemních akcí a teambuildingů, psaní newsletterů a PR článků na web/sociální sítě…

Co by vám nemělo chybět?

· Estetické cítění a smysl pro detail, dobré organizační schopnosti, skvělá znalost českého jazyka, radost z komunikace s lidmi a schopnost vytvořit dobrou atmosféru

Velkou výhodou, ne však nezbytnou podmínkou:

· je znalost práce v základních grafických programech inDesign, Photoshop, Ilustrator, zkušenosti s focením, stříháním videa příp. s rozhovory.

Proč se přidat právě k nám?

· Budete mít možnost se podílet na další expanzi naší společnosti a pomůžete nám zvýšit její povědomí v ČR!

· Ukážete, co ve Vás je a realizujete své nápady.

· Vaše práce bude rozmanitá a kreativní, dostanete možnost si vše od základů vybudovat.

· Za nadstandardní výkon získáte nadstandardní odměnu.

· Můžete se u nás seberealizovat a uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Pokud souhlasíte s naším mottem: „I kvalita přináší kvantitu“, klikněte na tlačítko „odpovědět“, budeme se těšit na setkání s vámi!

Společnost
Prosperity Financial Services a.s.
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Specialista marketingu, Trade Marketing, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Prosperity Financial Services a.s., Věra Kolářová