Hledáme na pozici QA Specialist šikovného kandidáta pro naši partnerskou společnost, která je významnou mezinárodní společností s dlouholetou tradicí.

Staňte se součástí mezinárodního týmu, získejte zkušenosti v oblasti testingu nebo zúročte ty dosavadní. Více týmu, různé oblasti a zaručený profesní rozvoj!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za kontrolu, testování a kvalitní analýzu softwaru.
  • Design, vývoj a realizace testovacích plánů a skriptů.
  • Zapojení do několik fází vývoje nasazení softwaru.
  • Spolupráce s vývojovým oddělením.

Požadujeme:

  • VŠ nejlépe informatického směru (minimálně Bc.)
  • Praxe s testováním softwaru výhodou.
  • Znalost relačních databází (SQL).
  • Programátorské myšlení.
  • Analytické myšlení.
  • Dobrá znalost angličtiny (každodenní komunikace).

Nabízíme:

  • Atraktivní práce pro velkou mezinárodní společnost.
  • Velmi dobré platové ohodnocení.
  • Možnost posunout se do role senior QA.
  • Práce v centru prahy.
  • Školení a další vzdělávání.

V případě zájmu o doplňující informace můžete kontaktovat přímo paní Kajzrovou - tel. +420 725 279 647 nebo: Kajzrova"zavináč"acantha"tečka"cz.

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.