Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

PORADCE/PORADKYNĚ PRO PEČUJÍCÍ PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ

Diakonie ČCE hledá do svého týmu Pečuj doma kolegu/kolegyni na pozici poradce/poradkyně pro pečující pro STŘEDOČESKÝ kraj

Co budete dělat:

  • budete zodpovědný/á za komplexní podporu neformálních pečujících v kraji
  • budete poskytovat pečujícím informace, rady a povzbuzení na poradenské lince, prostřednictvím e-poradenství a při osobního poradenství na kontaktních místech
  • budete organizovat kurzy a podpůrné skupiny pro pečující
  • budete navazovat a rozvíjet spolupráci s ostatními organizacemi a veřejnou správou

Hledáme někoho, kdo:

  • je komunikativní, empatický, otevřený a tvořivý
  • je rád v častém kontaktu s lidmi
  • je organizačně zdatný a schopný samostatně rozhodovat
  • má zájem o práci s neformálními pečujícími
  • je ochotný cestovat v rámci kraje
  • je samostatný i týmový hráč
  • chce se vzdělávat, růst a pracovat na sobě

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost

Výhodou je:

  • vzdělání v oblasti sociální práce, zdravotní vzdělání
  • vhled do problematiky neformální péče
  • osobní zkušenost s péčí

Nabízíme:

  • příležitost být součástí smysluplného, potřebného a významného projektu
  • skvělý tým spolupracovníků a podpůrné pracovní prostředí
  • pracovní poměr na celý úvazek od 1. 7. 2020 do 30. 6. 2022 s možností prodloužení
  • plat 28.000 Kč hrubého
  • průběžné vzdělávání

Místo výkonu práce:

  • Kolín

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail.

Těšíme se na Vás!

Adresa
Kolín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.