Aeroweb.cz je největší český server pro piloty a fanoušky létání. Denně přinášíme čerstvé letecké zpravodajství, pravidelně publikujeme články a řešíme všechna důležitá letecká témata. Kromě toho spravujeme největší databázi tuzemských firem, které v letectví působí – od leteckých škol přes letecké servisy až po letištní restaurace a ubytování. Dále provozujeme letecký bazar, spravujeme kalendář leteckých akcí a shromažďujeme nabídky práce v letectví.

Veškerou naši činnost si můžete prohlédnout na www.aeroweb.cz.

Správce leteckého webového portálu - webmaster - editor - IT

Krásný den,

jmenuji se Vojtěch Novotný a jsem ředitelem letecké společnosti Mavisys, s.r.o., provozující nejnavštěvovanější internetový portál pro piloty a zájemce o létání - Aeroweb.cz.

Pro potřeby správy internetového portálu Aeroweb. cz a jeho součástí hledáme posilu do našeho teamu.

Co bude vaším úkolem?

Hledáme šikovného „IT“ člověka, který má zkušenosti s tvorbou internetových stránek, umí programovat v HTML, rozumí CSS a má zkušenosti se správou stránek v redakčním systému WordPress. Na vás bude, dle zadání přepracovat podklady k publikování do požadované podoby a formátu a publikovat tento nový obsah na našich internetových stránkách. Pro tuto činnost je vhodné mít cit pro psaný text a případně grafické cítění je výhodou. Pokud jste navíc kreativní, zvládáte i tvorbu grafiky, Photoshop vám není cizí, budete u nás za hvězdu 😊

Uvítáme samostatného, pečlivého a komunikativního uchazeče se smyslem pro zodpovědnost, který se chce rozvíjet a podílet se na kreativní tvorbě pro piloty a má rád letecké prostředí.

Pokud chcete dělat zajímavou IT práci v leteckém prostředí, baví vás IT a zejména umíte spravovat webové stránky a budete mít stejně jako my dobrý pocit z dobře fungujícího webu, který se těší velké oblibě čtenářů z řad pilotů a chcete ho dále společně s námi rozvíjet, jste náš člověk!

Co vás čeká?

  • Správa internetových stránek
  • Zpracování výukových materiálů do formy pro zbrazení na webu v redakčním systému
  • Zodpovědnost za publikování obsahu na našich webových stránkách
  • Editace stávajícího obsahu
  • Publikování obsahu v redakčním systému WordPress
  • Správa redakčního systému WordPress, aktualizace, instalace a správa doplňků
  • Úprava zdrojového kódu HTML
  • Úpravy, opravy CSS

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Zkušenosti se správou webových stránek a redakčním systémem WordPress
  • Výbornou znalost HTML a CSS
  • Perfektní znalost práce s PC a kancelářským balíkem Microsoft Office (PowerPoint, Outlook, Word, Excel)
  • PHP, JavaScript, .NET, SQL výhodou, kterou u nás uplatníte v dalších projektech, ale není podmínkou
  • Spolehlivost a příjemné vystupování
  • Být komunikativní
  • Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Schopnost samostatně pracovat a převzít zodpovědnost za svěřenou oblast činností
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Chuť pracovat v leteckém prostředí
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem na výborné úrovni – rodilý mluvčí
  • Znalost leteckého prostředí a jeho specifik vítána, ale není podmínkou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Možnost spolupráce externě na živnostenský list
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem
  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • Možnost dalšího růstu a vzdělávání
  • Možnost uplatnění či získání pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
  • Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci v letectví
  • Moderní zázemí na letišti Praha Letňany
  • Místo pracoviště Praha – Letňany

Kde a jak pracujeme?

  • Pracujeme v kanceláři v areálu "Stará Aerovka" na letišti Praha – Letňany
  • Flexibilní pracovní doba dle domluvy
  • Naše nově zrekonstruovaná kancelář nabízí díky členění nábytkem jak dostatečné soukromí, tak i rychlý kontakt s kolegy
  • K dispozici 3 vybavené kuchyňky, občerstvení na pracovišti, venkovní posezení
  • Plně hrazené stravování
  • Za okny máme kousek přírody, v létě možnost slunění, posezení venku a klid. No dobře občas tedy odstartuje nějaké to letadlo... :-))

Kdy můžeme společně začít?

Čím dříve, tím lépe ;-)

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím svůj životopis s fotografií, motivační dopis a vaše reference s odkazy na stránky, které spravujete nebo jste spravoval/a, či další vaši tvorbu.

Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Mavisys, s.r.o.
Adresa
Hůlkova 1024, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR, Novinář, publicista, redaktor, Šéfredaktor, Webdesigner, Webmaster, Editor, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.