Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Dynamicky rostoucí autobazar měnící se v komplexní centrum auto služeb.
Autocentrum DAVO CAR, je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné
práce.

Finanční specialista

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na pozici Finanční specialista

Náplň práce

Zpracovávání nabídek pro klienty. Sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv včetně prodeje autoproduktů. Vaším přímým nadřízeným bude vedoucí finančních služeb.

Požadujeme

  • Min.SŠ vzdělání zakončení maturitní zkouškou,
  • praxe v bankovnictví nebo finančních službách min. 2 roky výhodou,
  • komunikační a vyjednávací schopnosti,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • pečlivost a spolehlivost,
  • reprezentativní vystupování,

Nabízíme

  • měsíční mzda ve výši 40 000 až 70 000 Kč
  • zaměstnání ve stabilní rostoucí společnosti,
  • prostor pro vlastní nápady, možnost seberealizace a dalšího růstu,
  • nové a kvalitně vybavené pracovní prostředí,
  • firemní benefity,
  • nástup možný ihned.

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel