Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

V současné době hledáme pro provozovnu ve Šternberku zaměstnance na pozici

Náplň práce:
- řízení kontejnerových vozidel a vozidel svozu odpadů
- jízdy v rámci Olomouckého kraje

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- ŘP skupiny C, popř. CE
- osvědčení profesní způsobilosti řidiče
- osvědčení ADR výhodou

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
- pravidelná pracovní doba
- mzdu 120 - 150,- Kč/hod., proplácíme veškeré zákonné příplatky včetně diet, prémie za plné využití měsíčního fondu pracovní doby
- příjemné pracovní prostředí
- možnost nástupu ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědi na tuto pracovní nabídku. V písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo pracoviště.

Ing. Miroslav Petrů, telefon: 494 332 604
pondělí - pátek: 8.00 - 14.00 hod.
Marius Pedersen a.s., Provozovna Šternberk, Uničovská 2250/64, 785 01 Šternberk

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Uničovská 2250/103, Šternberk
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.