Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci vydrží i několik desítek let…

Osobní asistent (0,5 úv.)

Diecézní charita Brno hledá nového kolegu/kolegyni na pozici OSOBNÍ ASISTENT Chráněného bydlení sv. Michaela pro lidi s lehkým mentálním postižením - úvazek 0,5.

Jedná se o pozici na 0,5 úvazku ve službě Chráněné bydlení sv. Michaela jako osobní asistent v domácnostech pro lidi s lehkým mentálním postižením.

Náplň práce:

· přímá práce s klienty v terénu – podpora v péči o domácnost, hospodaření s penězi, při vyřizování na úřadech, doprovody…

· případová práce – motivace klientů, individuální plánování, příprava klientů na samostatný život

· administrativa – vedení dokumentace o průběhu služby, zápisy v systému e-Quip

· porady, supervize, školení

Požadujeme:

· schopnost samostatné organizace práce, zodpovědnost, osobní zralost, ochotu učit se, trpělivost

· motivaci k práci s cílovou skupinou, kladný vztah k lidem s postižením

· dobré komunikační schopnosti, schopnost komunikovat s lidmi s obtížemi v komunikaci

· pečlivost a administrativní schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC na dobré úrovni

· schopnost týmové spolupráce

· trestní bezúhonnost

· výhodou: praxe v sociálních službách, vzdělání podle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách pro pozici pracovník v sociálních službách

Nabízíme:

· pracovní poměr na HPP (0,5 úvazku - 20 hod/týden)

· smysluplnou a obohacující práci

· přátelské pracovní prostředí

· možnost profesního i osobního růstu

· finanční ohodnocení dle mzdových tabulek Diecézní charity Brno

· stravenky

· nástup srpen 2020 nebo dle dohody

· pružnou pracovní dobu, služební telefon

· 5 týdnů dovolené a 1 týden dodatkové dovolené

· další vzdělávání, možnost individuální supervize

· zázemí velké organizace s 25-letou tradicí.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete na email: bydleni(zavinač)brno.charita.cz svůj životopis a motivační dopis.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Pohovory budou probíhat na konci června, případně v první polovině července.
Uchazeči zařazení do užšího výběru budou pozváni, aby se zúčastnili služby v jenom z bytů chráněného bydlení.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Pavlišová, 733 676 797, bydleni(zavinač)brno.charita.cz.

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Gorkého 79/34, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Jitka Sirová
737 234 079
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.