„Vy pečujete o naše klienty, my pečujeme o vaše potřeby!“ Více než 20 let patříme mezi špičku v péči o lidi s Alzheimerovou nemocí. Více než 20 let píšeme příběhy našich klientů společnými silami. Přijďte mezi nás!

Manažer kvality a řízené dokumentace

Co vás čeká?

  • Tvorba a implementace systému řízené dokumentace (řádů, směrnic, standardů, postupů) ve skupině Alzheimercenter.
  • Nastavení systému auditů kvality a kontrol dodržování interních předpisů.
  • Spolupráce na tvorbě, revizích a implementaci standardů v oblasti zdravotních služeb a ošetřovatelství, předcházení rizik spojených se zdravotní péčí o klienty
  • Řízení systému tvorby, revizí a aktualizací ostatních vnitřních předpisů (oblast sociální, personální, finanční, IT, technická a další)
  • Vedení platných interních dokumentů v elektronickém SW, nastavení systému schvalování
  • Podpora a následná kontrola při implementaci standardů, poradenství centrům
  • Tvorba plánu auditů, zaškolení skupiny interních auditorů
  • Řízení týmu interních auditorů, organizace a realizace pravidelných interních auditů
  • Tvorba zpráv z interních auditů, vyhodnocení počtu a druhu zjištěných nedostatků, návrh a realizace nápravných opatření
  • Monitoring účinnosti a efektivity nápravných opatření

Co je k tomu potřeba?

  • Prokazatelná praxe s nastavováním systému řízené dokumentace v oblasti zdravotnictví nebo sociální péče.
  • Zkušenost s tvorbou směrnic a metodických dokumentů i jejich implementací.
  • Systematičnost, pro aktivita, manažerské schopnosti.
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti.
  • Ochota cestovat po našich centrech.
  • Přirozená autorita.

Proč do toho jít s námi?

  • Nabízíme zázemí stabilní a rostoucí skupiny s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení vázané na výsledky
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu v perspektivním oboru
  • Přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv
  • Nástup možný ihned.

Máte prokazatelnou praxi s nastavováním systému řízené dokumentace v oblasti zdravotnictví nebo sociální péče?

Těšíme se na Váš e-mail!

Společnost
Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.
Adresa
Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Zdravotnictví a sociální péče, Auditor, Specialista ISO, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Alzheimercentrum Průhonice, z.ú., Kateřina Cedzová