O nás
Jsme menší firma se silným zázemím velké finanční skupiny, pracujeme exkluzivně pro významného klienta, který je ve svém oboru jedničkou na trhu. Vyvíjíme různá řešení pro automatizaci a robotizaci v oblasti logistiky. A rádi si hrajeme. S pomocí našeho vlastního software automatizujeme labyrint válečkových tratí s výhybkami a nejrůznějšími senzory, ovládáme roboty, kterými nahrazujeme činnosti dosud prováděné výhradně lidmi. Do našeho týmu přijmeme kolegu, který nám pomůže vyladit naše produkty k dokonalosti.

Náplň práce
Hledáme kolegu, který nám vyplní chybějící díl v řetězci agilního vývoje a bude testovat námi vyvíjený software a průběžně hlídat kvalitu našich produktů.

Co to znamená v praxi:

  • začlenění se do rytmu vývojového týmu
  • aktivní účast na návrhu řešení
  • psaní testovacích scénářů
  • používání nástrojů pro automatické testování
  • testování vyvíjených produktů v simulátoru i v reálném provozu
  • zpětná vazba vývojovému týmu a návrhy na zlepšení
  • evidence chyb a kontrola jejich odstranění
  • kontrola kvality nových funkcí i kontrola kvality celkového řešení
  • řešení sw problémů v provozu

Očekáváme:

  • Středoškolské/ Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s testováním software
  • Znalost obecné metodiky testování software
  • Znalost cyklu vývoje a delivery software
  • Pečlivost a výrazný smysl pro detail
  • Schopnost odhalit a jasně identifkovat skryté vady
  • Schopnost porozumět technické dokumentaci (např. specifikace openApi)
  • Středně pokročilá znalost angličtiny
  • Schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na návrhu řešení

Výhodou:

  • zkušenosti s agilním vývojem (Scrum)
  • zkušenosti s automatickým testováním
  • zkušenosti s testováním webových API
  • zkušenosti z oblasti logistiky či automatizace
  • Nabízíme:
  • Práci na IČO nebo HPP
  • Neformální prostředí malé firmy (sídlo Praha 7, Holešovice)
  • Zázemí velmi silné finanční skupiny
  • Spolupráci se špičkami ve svém oboru
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Balík firemních benefitů
  • Možnost tvořit budoucnost
  • Finanční ohodnocení dle seniority

Společnost
RUR Robotics s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1522/53, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

RUR Robotics s.r.o., Pavel Růžička
‭+420 777 298 907‬