DATACENTRUM systems & consulting, a.s., je přední českou společností v oblasti komplexního outsourcingu mzdové a personální agendy. Pro tuto oblast využíváme náš vlastní informační systém DC2. Stále se dynamicky rozvíjíme, proto hledáme novou kolegyni/kolegu do týmu mzdových účetní pro naši pražskou centrálu.

Mzdová účetní - Praha

Co očekáváme?

Zkušenost z oblasti mzdového účetnictví a personalistiky, a s tím související znalost příslušné právní legislativy. Hledáme osobnost, která je schopná samostatně vést zpracování mzdové agendy našich zákazníků a zároveň je týmovým hráčem s ochotou se dále profesně rozvíjet a přijímat nové výzvy.

Co Vás čeká?

  • Samostatné vedení a zpracování mzdové agendy včetně mzdové uzávěrky pro externí zákazníky
  • Zajišťování všech povinností vztahujících se ke zpracované agendě a vyplývajících z platné legislativy
  • Zpracování exekucí a insolvencí, likvidace dávek nemocenského pojištění, zpracování ročního zúčtování daní, evidenčních listů důchodového pojištění, potvrzení na základě jednotlivých žádostí zaměstnanců
  • Komunikace se zákazníky, orgány státní správy, se zdravotními pojišťovnami, inspektoráty práce a finančním úřadem
  • Zajištění komunikace s oprávněnými institucemi a řešení případných kontrol

Co nabízíme?

  • Možnost dlouhodobého uplatnění v úspěšné a rostoucí firmě
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení s motivačním ročním bonusem
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dodatková dovolená (20 + 10 dnů)
  • Profesní a odborné vzdělávání
  • Stravenky
  • Mobil i k soukromým účelům
  • Příjemné pracovní prostředí - pracujeme v menších kancelářích v přátelském kolektivu
  • Firemní akce
  • Nástup dle dohody

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání – ekonomického směru
  • Znalost mzdové a pracovně právní legislativy
  • Alespoň 1 rok praxe na pozici mzdové účetní
  • Znalost MS Office, znalost informačního systému DC2 výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (středně pokročilá znalost - úroveň B2)
  • Komunikativnost, svědomitost, pečlivost a diskrétnost

Společnost
DATACENTRUM systems & consulting, a.s.
Adresa
Písnická 30/13, Praha – Kamýk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

DATACENTRUM systems & consulting, a.s., Petr Lucký
737 047 563