Zabýváme se výrobou kvalitních, inovativních hardwarových a softwarových herních technologii, jako jsou například hrací automaty (VHP), videoterminály (VLT), rulety, pokerové stoly (poker table). V této oblasti zajišťujeme také pronájem a servis daných technologií. Našimi hlavními trhy jsou Rakousko, Česká republika, Maďarsko, Chorvatsko, Anglie, Ukrajina, Rusko, Lotyšsko, Estonsko, Albánie a Slovensko.

Finanční controller/ka

Vyznáte se v ekonomii a k tomu umíte dobře anglicky? Baví Vás finanční plánování i tvorba analýz? Rádi Vás u nás přivítáme.

Do našeho finančního týmu v Českých Budějovicích hledáme kolegu na pozici controller / ka.

Co bude Vaším úkolem?

  • Zodpovědnost za nastavení controllingu
  • Kontrola klíčových oblastí ve společnosti
  • Budete kontaktní osoba pro management v otázkách týkajících se kontroly
  • Společně s útvarem financí zpracovávat měsíční a roční uzávěrky a následně zpracovávat report pro vedení společnosti
  • Reportování měsíčních zpráv a analýz vedení společnosti
  • Vytvářet nákladové kalkulace
  • Spolupráce s auditory a daňovým poradcem
  • Příprava daňové optimalizace
  • Pracovat na finančních plánech a rozpočtech, které souží jako důležitý základ pro rozhodování vedení společnosti
  • Udržovat úzkou spolupráci s finančním oddělením a dalšími klíčovými odděleními ve společnosti jak v rámci ČR, tak i se zahraničními dceřinými společnostmi APEX, například v Rakousku

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví
  • Doložitelná odborná praxe z této oblasti
  • Strukturovaný způsob práce, analytické schopnosti a silnou afinitu k číslům
  • Důležitá znalost daňové legislativy
  • Rozsáhlé znalosti ERP systémů, ideálně zkušenost se systémem Helios
  • Vynikající znalost MS Office, zejména Excel
  • Umění týmové spolupráce
  • Nutná znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout?

  • Pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil
  • Elektronickou stravenkovou kartu
  • Mzda závisí na odborné praxi a kvalifikaci.

Společnost
APEX pro gaming a.s.
Adresa
Pod Stromovkou 207, Litvínovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel