Chemoprojekt, a.s. je součástí SAFICHEM PROJEKTY GROUP. Poskytuje komplexní služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků. Chemoprojekt, a.s. zaměstnává asi 130 osob.

Od roku 2010 dusíkatá chemie byla postupně převedena do specializované firmy CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. a rafinérie do firmy TECHNOEXPORT, a.s..

Jediným akcionářem Chemoprojektu, a.s. je SAFICHEM PROJEKTY GROUP AG.

Finanční ředitel/ka

Náplň práce:

  • odpovědnost za řízení finančního odboru včetně finanční účtárny
  • tvorba finančních rozpočtů a sledování jejich čerpání
  • jednání s bankami, bankovní záruky, akreditivy
  • kalkulace, analýza hospodaření, statistiky, pohledávky
  • finanční řízení projektů
  • průběžná aktualizace směrnic a pravidel ekonomického řízení organizace
  • podílení se na řízení organizace, součást týmu vedení organizace
  • reporting a dohled nad ekonomickými ukazateli společnosti, dceřiných společností (i zahraničních) a jednotlivých projektů
  • měsíční zprávy hospodaření, měsíční a roční závěrky, výroční zprávy

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického nebo finančního zaměření s praxí v oboru min. 5 let
  • orientace v daňové a účetní problematice
  • znalost příslušných zákonů a legislativy
  • znalosti projektového a finančního řízení
  • schopnost týmové práce, sebereflexe, koncepční uvažování
  • ochota tvořit nové věci, samostatnost, systematičnost, spolehlivost
  • zodpovědnost, loajalitu, organizační a komunikační schopnosti
  • trestní a morální bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • pokročilá znalost práce v MS Excel
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • znalost ruštiny na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • plný pracovní úvazek
  • perspektivní zaměstnání, zajímavou práci v profesionální organizaci
  • pružnou pracovní dobu, další benefity- služební automobil, stravenky, příspěvky ze sociálního fondu
  • týmovou spolupráci, příjemné prostředí

Společnost
Chemoprojekt, a.s.
Adresa
Třebohostická 3069/14, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Ruština (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Chemický průmysl, Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel