interNETmania s.r.o. - přední provozovatel internetových obchodů

Specialista zákaznického servisu/obchodu

Pozice: Specialista zákaznického servisu/obchodu

Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30

Místo výkonu práce: Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Kdo jsme:

interNETmania s.r.o. je předním provozovatelem internetových obchodů se značkovými náplněmi do tiskáren. Patříme do TOP 3 mezi e-shopy v oboru. Jsme mladá a rychle rostoucí firma s ambicemi stát se největším dodavatelem tonerů a inkoustů ve střední Evropě.

Specialista zákaznického servisu/obchodu:

Jste ambiciózní? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě spokojených klientů? Chcete být součástí úspěšné firmy a mít jistotu?

Hledáme nové kolegy na pozici Specialista zákaznického servisu/obchodu

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky z našeho portfolia.
  • Zpracovávání cenových nabídek a objednávek.
  • Budování vlastní klientely.
  • Řešení reklamací a ostatních požadavků.
  • Komunikace s kolegy z jiných oddělení.
  • Zpracovávání emailů

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Vše, jen ne nudný korporát!
  • Atraktivní platové ohodnocení + provizi z prodeje
  • Stravenky, kartu multisport
  • Jistotu stabilního zaměstnání a pravidelný výplatní termín
  • Stabilní zázemí moderní a stále rostoucí společnosti
  • Práci v týmu nadšených lidí
  • Kariérní postup, možnost řízení týmu lidí
  • Firemní notebook a telefon
  • Práce od pondělí do pátku-VOLNÉ VÍKENDY I SVÁTKY!
  • Stolní fotbálek a firemní párty :-)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou (VŠ výhodou)
  • Znalost AJ výhodou
  • Příjemné komunikační dovednosti a výborný psaný projev
  • Obchodní myšlení a chuť telefonovat
  • Ochotu učit se novým věcem a operativně řešit nově vzniklé situace
  • Nadšení pro práci, přijímání nových výzev a chuť se rozvíjet
  • Uživatelskou znalost PC (Microsoft Outlook, Word, Excel, Powerpoint)

Společnost
interNETmania s.r.o.
Adresa
Strmá 2041/12a, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Telekomunikace, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

interNETmania s.r.o., David Pašek