V Cleverlance se zabýváme poskytováním komplexních IT služeb, které co nejpřesněji odpovídají požadavkům našich klientů. Najdete u nás testery, analytiky, vývojáře aplikací. Zákazníkům nabízíme možnost od nás získat nástroje, díky kterým mohou lépe a efektivněji fungovat, našim zaměstnancům zase způsob, jak využít svoje nadání a kreativitu.

Sales Manager - IT spol.

Záleží vám na tom, aby vaši zákazníci poptávající software měli jistotu, že portfolio nabízených IT služeb a produktů je kvalitní? Že se na vás v dohodnutých aktivitách mohou opravdu spolehnout? Chcete spolupracovat na dodávce se špičkovými IT specialisty?
Pojďme se sejít a probrat vzájemné možnosti spolupráce.

CO VÁS ČEKÁ?

  • budete prodávat komplexní řešení IT služeb a produktů Cleverlance
  • vaším denním chlebem bude akvizice nových zákazníků a rozvoj vztahů se svěřenými zákazníky
  • ve spolupráci s technickými specialisty budete tvořit nabídky pro zákazníky, prezentovat je a částečně dohlížet na jejich realizaci v návaznosti na mapování dalších obchodních příležitostí
  • dostanete příležitost podílet se na tvorbě strategie nabízeného portfolia, včetně marketingových aktivit
  • vaše zákaznické portfolio bude v ČR, občas vás také čeká cestování a jednání po Evropě
  • nabízíme vám kompetenční růst, včetně certifikací v řešených oblastech

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • neobejdete se bez své schopnosti umět otevřít dveře, přesvědčit o výhodách, proč spolupracovat právě s námi a dotahovat věci do konce
  • jste osobnost se silnou orientací na výsledek - hledáme obchodníka / obchodnici, který/á žije businessem a umí se postavit čelem všem pozitivům i negativům, která tato oblast přináší
  • máte aktivní a dokladovatelné zkušenosti z prodeje SW produktů a IT služeb – vítány jsou oblasti jako farmacie, chemický a výrobní průmysl, FMCG, telco, pojišťovnictví
  • uvítáme vysokou úroveň vašich prezentačních a organizačních schopností
  • neobejdete se bez výborné znalosti češtiny a pokročilé angličtiny

CO NABÍZÍME?

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • zázemí pro své kontakty a zákazníky, kterým díky Cleverlance dokážete nabídnout kvalitu v oblasti dodávaných služeb a produktů
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • notebook, auto, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Společnost
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel