Společnost CoorsTek Advanced Materials, s.r.o. působící v oblasti výroby keramických komponent pro různá průmyslová odvětví chce posílit svůj tým v Turnově a hledá vhodného kandidáta/tku na pozici Účetní.

Co Vás čeká?

  • Zpracovávání podkladů pro účetnictví
  • Příprava CZ daňových přiznání (zejména DPH, KH, SH, SD)
  • Účtování o majetku
  • Závěrkové práce a inventarizace účtů
  • Podpora reportingu
  • Spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • Práce v malém a přátelském kolektivu mužů i žen

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy
  • Znalost anglického jazyka (minimálně písemnou formou)
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost PC, hlavně MS Office
  • Výhodou je zkušenost s účetním softwarem QAD
  • Praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • Flexibilní pracovní úvazek
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení, bonusový systém
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Výuku cizích jazyků
  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Společnost
CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o.
Adresa
Za Viaduktem 2150, Turnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., Pavla Podzimková
Za Viaduktem 2150, 51101 Turnov, Česká republika
+420 724 357 087
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.