Oblastní nemocnice Trutnov poskytuje akutní zdravotnickou péči pacientům a klientům v severní části Královéhradeckého kraje, v podhůří Krkonoš.

Poskytuje lůžkovou zdravotní péči v oborech vnitřního lékařství, pediatrie, neurologie, gynekologie a porodnictví, chirurgie včetně traumatologie, ortopedie a onkologie s radioterapií a rehabilitace. Zajišťuje odborné poradny.

V oblasti intenzivní péče disponuje oddělením ARO, jednotkami intenzivní péče na oddělení interním, chirurgickém a neurologickém. Formou ordinariátů jsou zajištěny obory očního lékařství a ORL, které mají k dispozici integrovaný lůžkový fond a dermatovenerologii se stacionářem. Samostatnou jednotkou je oddělení hemodialýzy. Komplementární služby zahrnují celé spektrum od radiodiagnostiky, přes biochemii, hematologii a výrobu transfuzních přípravků po mikrobiologii a nukleární medicínu.

Všechny obory jsou zajištěny kvalifikovanými lékařskými a ošetřovatelskými týmy. Nemocnice je vybavena moderní přístrojovou technikou jak diagnostickou, tak terapeutickou, např. provoz radiologického oddělení je zcela digitalizován.

IT administrátor/ka

Pro Oblastní nemocnici Trutnov a.s. hledáme nového IT administrátora.

Aktivně bys se podílel/a především na správě softwaru, jeho údržbě a rozvoji. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z požadovaných oblastí, pomůžeme ti se zaškolením a rozšířením Tvých znalostí. Co od Tebe na oplátku očekáváme, je aktivní a zodpovědný přístup k práci a ochota se vzdělávat.

V rámci Oblastní nemocnice Trutnov se zapojíš do zajímavých IT projektů postavených na nejmodernějších technologiích. Budeš pracovat s milými lidmi a podpoříš fungování jedné z největších nemocnic v Královéhradec­kém kraji.

Pracovní náplň:

  • správa informačních systémů
  • správa virtualizačního prostředí
  • správa databázových systémů
  • správa datových úložišť
  • skriptování (podpůrné programové vybavení)
  • uživatelská podpora

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • možnost profesního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • placené přesčasy
  • služební telefon a notebook
  • zaměstnanecké stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup dle dohody
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • další zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru informatika (není podmínkou, postačí i dostatečná praxe)
  • zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost a ochotu vzdělávat se v oblasti ICT

Více informací Ti ráda podá Ing. Monika Procházková, vedoucí úseku ICT, tel. +420 499 866 268.

Společnost
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Adresa
Maxima Gorkého 77, Trutnov – Kryblice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.