Požadujeme

- SŠ vzdělání
- výrazné komunikační, přesvědčovací a organizační schopnosti
- zkušenosti s fundraisingem v neziskovém sektoru výhodou

Nabízíme

- procentuální ohodnocení dle úspěšnosti fundraisingu (fixní plat není - vhodné jako přivýdělek, ale i jako práce na HPP - výše ohodnocení záleží na aktivitě fundraisera)
- zodpovědnou a samostatnou práci v zavedené organizaci
- prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
- práci na DPP, příp. ŽL
- práci z domova s flexibilní pracovní dobou

Náplň práce

- aktivní vyhledávání firemních dárců a sponzorů
- vyhledávání českých i zahraničních grantových a dotačních titulů a výzev souvisejících s činností organizace
- komunikace s firemními dárci a sponzory

Společnost
DCK, z.s.
Adresa
Cyrila Boudy 1444, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.