Chcete svojí prací pomáhat?

ÚČETNICTVÍ nejsou jenom čísla...

Účetnictví je smysluplná práce, která z Vás dělá pravou ruku majitele firmy. Musíme ho ale dělat nejen správně, ale dát do něj i kus sebe. Zodpovědnost, zájem o výsledek své práce, o to, co přináší druhým, tvoří právě onu přidanou hodnotu. A o tu se u nás snažíme a naši klienti si jí uvědomují. Proto k sobě hledáme ty, co jí chtějí nabízet. Jste to právě Vy?

Prosím, reagujte jen, pokud máte aktivní znalosti účetnictví (OA nebo na účetnictví orientovanou VŠ), teorie je opravdu potřeba. Ještě doplníme, že nejde o práci typu "sem tam si odpracuji pár hodin", protože si chci přivydělat ke škole nebo hlavní práci.

Jak se ale máme v záplavě nabídek odlišit? Penězi, benefity? Vždycky se najde někdo, kdo nabídne víc. Tudy cesta nevede. Kudy vede? Rádi se s Vámi potkáme a poslechneme si, kterou se chcete vydat právě Vy. Motivační dopis nám napoví, proč se máme na sekání s Vámi těšit.

Dočetli jste až sem? Dejte nám vědět, že existujete. Těšíme se :-)


Informace o pozici

Společnost
Angel's Accounting s.r.o.
Adresa
Jeremenkova 763/88, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Auditor, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.