SONET, společnost s.r.o. je součástí skupiny firem Payten (www.payten.com) působících v mnoha zemích střední a jižní Evropy i Jižní Ameriky. Pohybujeme se ve světě platebních terminálů a transakcí. Přestože máme dlouholetou tradici (od roku 1991), řadíme se mezi dynamicky se rozvíjející a smýšlející společnosti. Pracujeme na vývoji softwaru pro platební terminály, poskytujeme jejich servis, vyvíjíme webové aplikace a systémy pro přední české i zahraniční banky.
Více informací o nás naleznete na stránkách: kariera.sonet.cz a www.sonet.cz

IT Support Engineer

NÁPLŇ PRÁCE

  • Podpora interních uživatelů
  • Správa Windows a Linux serverů ve virtuálním prostředí
  • Spolupráce na bezpečnostních auditech PCI DSS, ISO9000
  • Networking včetně podpory komunikace platebních terminálů (pro VISA, MC a další) – šifrování
  • Vydávání certifikátů a správa certifikační autority

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Všeobecný přehled v ICT
  • Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
  • Znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti správy IT a znalosti používaných technologií (AD, Windows a Linux servery, zálohování, monitoring, testování apod.)

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně možnosti kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku anglického jazyka a odborná školení
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či příspěvek na Active Pass Plus kartu
  • Kafeterie na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + 2 sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space/, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více vám rádi řekneme osobně.

Společnost
SONET, společnost s.r.o.
Adresa
Lužická 2093/9, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SONET, společnost s.r.o., Dagmar Žukovská
Lužická 2093/9, 61600 Brno, Česká Republika
tel.: +420 543 423 575