EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1993 a je součástí mezinárodní skupiny Europapier Group, která je lídrem ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě s pobočkami ve 13 evropských zemích.

IT Specialista

Popis pozice:

Významný nadnárodní velkoobchod EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. hledá pro posílení svého týmu správce IT. Nabízíme práci v prosperující společnosti se stabilním postavením na polygrafickém trhu.

Náplň práce:

* technická podpora uživatelů
* vyřizování a zadávání IT požadavků (TicketSystem)
* evidence HW/SW
* správa serverů Windows/Linux a LAN/WAN sítí
* podpora SAP R/3
* analýza dat, správa a tvorba ceníků (MS Access)

Požadujeme:

* SŠ/VŠ technického směru (informační technologie)
* velmi dobrá znalost AJ – komunikace v AJ na denní bázi i po telefonu
* zkušenosti se SAP R/3 výhodou
* základní správa serverů MS Win 2016, Linux
* přehled o topologiích sítí TCP/IP a síťových službách SMTP, DHCP, DNS apod.
* zkušenost s programováním v jakémkoliv jazyce nutná (PHP, C++, VBA, Java)
* analytické myšlení, schopnost rychle se učit, samostatnost, ale i smysl pro týmovou spolupráci
* komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

* příjemné pracovní prostředí
* zázemí nadnárodní společnosti
* odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
* firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, kvartální odměny, mobilní tel., notebook)

Nástup: ihned

Společnost
EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.
Adresa
K pérovně 1384/13, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.