Digitální agentura Hi Promotion je na trhu 8 let a každým rokem se daří firmu výrazně posouvat obratem, počtem lidí v týmu a samozřejmě i kvalitou služeb.

Key account manager

Do našeho mladého kolektivu hledáme novou kolegyni či kolegu, který se bude starat o významné zákazníky agentury.

Co bude Vaším úkolem:

  • pravidelné obchodní jednání se stávajícími zákazníky
  • upevňování vztahů s klienty agentury
  • prodej služeb z nabízeného portfolia a rozvoj dalších aktivit
  • tvorba strategie na míru všem zákazníkům
  • komunikace s realizačním oddělením
  • posuzování aktivit konkurence
  • reporting
  • osobní jednání, videokonference, telefonování, emailová korespondence

Jaká jsou naše očekávání:

  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky (podmínka)
  • zkušenost s vyjednáváním s klíčovými zákazníky
  • profesionální a příjemné vystupování
  • nutná znalost prostředí online marketingu
  • komunikativní člověk se smyslem pro pořádek
  • schopnost práce pod tlakem
  • řidičský průkaz

Co Vám můžeme nabídnout

  • fixní plat + provizní systém
  • práci v mladém, dynamickém kolektivu
  • know-how renomované agentury
  • notebook, auto, mobil
  • zvýhodněná členství ve fitness klubu
  • homeoffice 2 dny v týdnu
  • systém dalších firemních benefitů
  • školení
  • seberealizaci
  • Plat 50-90.000 Kč / měsíc

Společnost
Hi Promotion s.r.o.
Adresa
Dolnice 314/2, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel