Skupina společností působících v médiích, reklamě Luxury Prague Life (LP-Life.cz) a v nemovitostech Y&T Luxury Property Prague Czech Republic (supermaklerky.cz), hledá do svého týmu kolegyni na pozici osobní asistentka – tisková mluvčí.

Požadujeme

· VŠ vzdělání
· Příjemné a reprezentativní vystupování.
· Spolehlivost, samostatnost a pečlivost.
· Skvělý time management.
· Zkušenosti v oboru: media, HR, administrativa.
· Organizační schopnosti.
· Skvělou angličtinu slovem i písmem.
· Výborný český pravopis.
· Řidičský průkaz, aktivní řidička.

Nabízíme

· Zajímavou a rozmanitou práci v dámském kolektivu, ve společnosti působící 10 let na trhu.
· Možnost kariérního růstu
· Lekce jógy a masážní terapeutka na pracovišti.
· Motivační platové ohodnocení
· Bonusy

Náplň práce

  • · Komunikace s médii
  • Příprava tiskových zpráv a PR výstupů
  • Utváření mediálního obrazu společnosti a jednatelky
  • Krizová a marketingová komunikace
  • Organizace firemních aktivit (slavnosti, teambuildingové aktivity)
  • Marketing

Společnost
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Adresa
Myslíkova 245/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční, Tiskový mluvčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Y&T Luxury Property Prague Czech Republic, s.r.o.