OZP hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Referent - Vymáhání náhrad škod OPAPP

Referent do oddělení vymáhání náhrad škod odboru právních agend plateb pojistného

Náplň práce:

  • administrativní činnosti spojené s agendou vymáhání náhrady nákladů na hrazené služby vynaložené v důsledku protiprávního jednání třetí osoby vůči pojištěnci naší pojišťovny,
  • zpracování došlé pošty, odesílání pošty,
  • komunikace s plátci, soudy, úřady, exekutory a dalšími zúčastněnými subjekty,
  • příprava podkladů k uplatnění náhrady nákladů mimosoudní i soudní cestou,
  • příprava jednoduchých výzev k zaplacení (ve spolupráci s právníkem oddělení náhrad škod),
  • kontrola úhrad na základě výzev k zaplacení a splátkových kalendářů,
  • příprava podkladů k předání případů soudním exekutorům,
  • administrativní činnosti spojené s odpisem pohledávek.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou a min. 2 roky praxe
  • základní orientace v právním řádu
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • kvalitní písemný projev
  • dobrá znalost práce s PC (Word, Excel)
  • odpovědnost za kvalitní vyřizování agendy, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • příležitost zajímavé práce v příjemném kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení zahrnující řadu zaměstnaneckých benefitů
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod./týdně, 5 týdnů dovolené, 4 dny osobní volno, stravenky, poukázky FLEXI PASS
  • uzavření pracovní smlouvy nejprve na dobu 1 roku, následně s možností prodloužení na dobu neurčitou (nejedná se o zástup za MD)
  • místo výkonu práce Praha 4

Nástup dle dohody.

Těšíme se na Vaše reakce.

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Adresa
Roškotova 1225/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Pojišťovnictví, Právní služby, Státní a veřejná správa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Šárka Korecká