Česká společnost Bonita Group Service s.r.o. se specializuje na výrobu a montáž hřišť pro všechny generace. Těší nás zajišťovat bezpečné prostředí pro aktivní trávení volného času. Do našeho kolektivu hledáme posilu na pracovní pozici Vedoucí konstrukce.

Jste nadšen/na pro technické věci a chcete se v té oblasti realizovat? Chcete se podílet na vývoji nových produktů?

Výsledkem Vaší práce bude bezpečný, designový model, který zaujme zákazníky.

Co vás čeká:

  • Zpracování 3D modelů pro vizualizace
  • Tvorba 2D výkresové dokumentace vč. kusovníků z 3D modelů pro výrobu
  • Kontrola stávajících kusovníků a případná aktualizace
  • Kalkulace nových dílů a prvků
  • Modifikace herních prvků, návrh atypických prvků
  • Konstruování se zaměřením na ocelové a dřevěné konstrukce
  • Budete klíčový zaměstnanec, který operativně řeší požadavky zákazníka, montáže a designu
  • Vedení malého týmu konstruktérů – rozdělování práce, detailní kontrola technických řešení a korigování projekce každého projektu vzhledem k efektivitě a funkčnosti

Co požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost nějakého konstrukčního programu
  • Zkušenost s vedením malého týmu konstruktéru výhodou

Co nabízíme:

  • Náš obor má smysl a podporujeme bezpečnost prostředí pro všechny generace
  • Viditelný výsledek, různorodost práce a možnost uplatnění kreativity
  • Příjemné pracovní prostředí v nové, moderní budově
  • Příspěvek na stravování

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nám poslat váš životopis.

Společnost
Bonita Group Service s.r.o.
Adresa
Drásov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bonita Group Service s.r.o., Šárka Marčíková
+420 775 564 015