Eurosecur s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti bezpečnostních služeb. Poskytujeme maximálně efektivní bezpečnostní a detektivní služby nejvyšší kvality. Jsme lídrem ve využívání a prodeji špičkových bezpečnostních technologií.

Bezpečnostní pracovník v civilu -130 - 140 Kč/hod. + prémie

Hledáme nového kolegu do týmu elitních detektivů pro prodejny v Českých Budějovicích!

Co nabízíme?

  • práce na brigádu (DPP) a mzda 130 Kč/hod.
  • možnosti prémií až 1 500 Kč!
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance až 2 000 Kč
  • výkonnostní odměny
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnosti záloh
  • možnost kariérního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • detektivní činnost přímo na prodejně
  • aktivní vyhledávání majetkové trestné činnosti
  • spolupráce s dohledovým centrem
  • řešení záchytových situací
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení
  • aktivní spolupráce s klientem, konzultace s kolegy a s bezpečnostním partnerem prodejny

Jak vypadá ideální kandidát?

  • má zájem o obor v bezpečnosti
  • zkušenosti z bezpečnosti jsou výhodou, ale rozhodně ne podmínkou
  • je otevřený novým informacím z oboru bezpečnosti a schopen učit se
  • má proaktivní přístup a chce, aby za ním byly vidět výsledky

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS PŘES FORMULÁŘ NÍŽE NEBO VOLEJTE NA TEL. 778 522 492.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společnost
Eurosecur s. r. o.
Adresa
České Budějovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 130 – 150 Kč / hodina
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 21.9.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.