Pro našeho klienta výrobní korporátní společnost obsazujeme pozici ACCOUNTANT s místem pracoviště Přerov.

Co vás čeká:

Na této pozici vás nečeká klasická práce účetní, ale je nezbytné tuto práci velmi dobře znát. Vaším hlavním úkolem bude kontrola vložených údajů z centrály. Je tedy potřeba, abyste se dobře orientovali v číslech a využili svého logického myšlení. Musíte v sestavách odhalit případné chyby a zajistit jejich napravení. Dále bude pozice kombinovaná s činnosti finančního kontrolera, tudíž je třeba mít i analytické schopnosti.

Budete úzce spolupracovat s centrálou v zahraničí na denní bázi, komunikovat s ostatními odděleními ve společnosti, spolupracovat na auditech a jednat s úřady (celní, finanční).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti v rámci podvojného účetnictví aktivní
  • Zkušenosti s daňovou problematikou aktivní
  • Orientace v české legislativě nutná
  • Zkušenost s účetnictvím v korporátní společnosti vítány
  • Zkušenosti z controllingu vítány
  • Zpracování daní apod. požadováno
  • Samostatnost
  • Výborné logické myšlení
  • Flexibilita
  • Výborná znalost MS office
  • Orientace ve mzdové problematice, případně praktické zkušenosti jsou vítány
  • Komunikativní AJ ( komunikace v rámci korporace )

Výhodou bude, pokud budete umět:

Předchozí zkušenost v zahraniční výrobní společnosti

Co vám můžeme nabídnout:

Zázemí stabilní výrobní společnosti, standardní zaměstnanecké benefity, přátelské prostředí a velmi dobré finanční ohodnocení na základě zkušeností a praxe.

Nástup možný dle dohody.

V případě zájmu o detailní informace, neváhejte a volejte či pište

Hana Macková

Senior Recruiter

K dispozici jsem Vám ve všední dny od 9:00 - 19:00.

Společnost
WOLIP s.r.o.
Adresa
okres Olomouc
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

WOLIP s.r.o., Hana Macková - Senior Recruiter
+420 602 570 778