Jsme stabilní stavební společnost, která by ráda rozšířila svůj tým zaměstnanců o pozici všeobecné účetní. Garantujeme příjemné prostředí v kolektivu a dobré pracovní zázemí.

Popis pozice:
–zajišťování všech účetních operací
–zadávání a účtování přijatých a vydaných faktur
–zpracování mezd
–účtování DPH, pokladních dokladů a bankovních výpisů
–příprava účetní uzávěrky, příprava podkladů pro auditory
–inventarizace majetku a závazků

Profil kandidáta:
–min. SŠ vzdělání ekonomického směru
–zkušenosti v oblasti účetnictví alespoň 3 roky
–znalost podvojného účetnictví, základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH
–komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, loajálnost, pečlivost, logické uvažování
–uživatelská znalost práce na PC, MS Office, znalost účetních programů – Helios výhodou

Nabízíme:
–jistota stabilního zaměstnání
–velmi dobré finanční ohodnocení
–5 týdnů dovolené
–pracovní poměr na dobu neurčitou
–notebooku, služební telefon

Společnost
OSBAU s.r.o.
Adresa
Radvanická 2269, Petřvald
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OSBAU s.r.o., Tomáš Hrtánek
605 413 013