Společnost B2B Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta pro pracoviště v Ostravě na místo:

Pracovník 3D Grafik

Požadujeme:

- ukončené VŠ nebo SŠ

- znalost 3D Studio Max, V-Ray, Adobe Photoshop, Creo Parametric

- samostatnost, flexibilita, spolehlivost, bezúhonnost

Pracovní náplň:

- vizualizace produktů a interiérů

- tvorba montážních návodů

Nabízíme:

- externí spolupráci nebo práci na částečný úvazek

- příjemné pracovní prostředí

- práce v mladém kolektivu

Mzda: dohodou

Nástup: ihned

Žádáme uchazeče nejprve o zaslání životopisu na emailovou adresu a uvedení názvu nabízené pozice.

Společnost
B2B Partner s.r.o.
Adresa
Plzeňská 3070, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel