Nadnárodní společnost CWS-boco je předním dodavatelem profesionálních a inovativních řešení pro hygienické a textilní služby. Je přední společností v oblasti poskytování komplexního servisu pracovních oděvů, čistících rohoží a hygienických potřeb. Více jak dvacet let zkušeností a nespočet zákazníků z různých oborů jsou zárukou kvalitního servisu, který uspokojí i nejnáročnější klienty. Momentálně hledáme do týmu divize Workwear/Pracovní oděvy novou posilu na pozici:

ZÁKAZNICKÝ SERVIS V TERÉNU

Pracovní náplň:

  • Péče a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky v místě jejich provozen.
  • Řešení podnětů, připomínek, reklamací.
  • Spolupráce na řešení záležitostí klienta s kolegy v rámci firmy (zákaznický servis, sklad, expedice...).
  • Zajištění měření zaměstnanců klienta, konzultace při výběru správné velikosti a druhu oděvu.
  • Práce v interním software společnosti.
  • Hledání a využití možností pro rozšíření spolupráce.
  • Příprava reportů a podkladů.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání/VŠ výhodou.
  • Znalost MS Office, zejména Excel (vzorce, kontingenční tabulky).
  • Dobrá znalost anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič.
  • Zkušenosti z obdobné pozice ve službách vítány.
  • Zaměření na zákazníka, budování dlouhodobých vztahů, naslouchání, vstřícnost.
  • Obchodní duch, umění vyjednávat.
  • Organizační a komunikační dovednosti.
  • Schopnost samostatné práce a hledání konstruktivních řešení.

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující zahraniční společnosti.
  • Zajímavou a samostatnou práci.
  • Malý a přátelský pracovní kolektiv, moderní vedení.
  • Možnost dalšího rozvoje ve společnosti.
  • Dobré finanční ohodnocení a bonusové schéma.
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům.
  • Služební notebook, mobilní telefon.
  • Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.

Více informací o naší společnosti a produktech: https://www.cws.com/cz-CZ/arbeitskleidung

Těšíme se na Vás!

Společnost
CWS-boco Česká republika s.r.o.
Adresa
V Pískovně 2053, Kralupy nad Vltavou
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Project Manager, Key Account Manager, Obchodní referent, Pracovník front office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel