NABÍDKA PRÁCE – E-COMMERCE SPECIALISTA/VEDOUCÍ ESHOPU

Innovativní společnost EUPHORIA TRADE s.r.o., jež je největší na trhu v Evropské unii s prodejem konopných produktů (potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje, kosmetika, léčiva) hledá do svého týmu zkušeného pracovníka, který má energii a chuť dosahovat vysokých cílů, na pozici: E-COMMERCE SPECIALISTA/VEDOUCÍ E-SHOPU. Spustili jsme e-shop a plánujeme jej rozšířit na celou Evropskou Unii.

Jestli chceš být součástí našeho přátelského týmu a máš praxi v online prostředí, e-commerce a se zkušenosti se správou a provozem e-shopu, neváhej nás kontaktovat.

NÁPLŇ PRÁCE:

Provoz e-shopu

Rozvoj a marketing spojený se zlepšením eshopu

Správa sociálních sítí

Tvorba, kontrola feedů, porovnávače, rozšíření sortimentu

Příjemná komunikace se zákazníky

CO SPLŇUJE IDEÁLNÍ UCHAZEČ:

Zkusenost s vedením e-shopu a marketingu e-shopu.

Znalost AJ a ČJ

Znalost s přípravou grafiky

Znalost fotografovaní produktů výhodou

Kreativita, analytické myšlení a organizační schopnosti

ČÍM VÁS ZA TO ODMĚNÍME:

Příjemným a mladým pracovním prostředím, kde je stále dobrá atmosféra

Dlouhodobou spolupráci

Finančním ohodnocením, které Vás bude motivovat

INFORMACE O POZICI

MÍSTO PRACOVIŠTĚ Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice

BENEFITY: Mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, Multisport karta

POŽADOVANÉ JAZYKY Angličtina, Čeština, Němčina výhodou

Společnost
EUPHORIA TRADE s.r.o.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Grafik, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Online Marketing, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUPHORIA TRADE s.r.o., Eva Hillova
724 066 690