Af Office, s.r.o. - ryze česká společnost působící více jak 15 let na trhu v oblasti poskytování IT služeb firemní klientele. Do svého týmu hledá kolegu/kolegyni se znalostí správy sítí a operačních programů pro zajištění těchto služeb u našich klientů.

Náplň práce:

· zodpovědnost za IT podporu klientů

· kooperace s obchodním oddělením

· správa sítě a klientská řešení na míru pro VIP klientelu

Požadujeme:

· VŠ/SŠ vzdělání technického směru

· 3 letou praxi na obdobné pozici

· samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

· schopnost řešit technické problémy na úrovni administrátora:

  • pokročilá znalost: počítačových sítí LAN, WAN, wireless, protokolu TCP/IP
  • platformy MS Windows Server (Active Directory, Group Policy, IIS, atd.)
  • virtualizační platformy HyperV
  • poštovního serveru MS Exchange
  • znalost problematiky VPN, PKI

· zkušenosti s návrhem počítačové infrastruktury a serverů

Výhodou:

  • schopnost psaní jednoduchých skriptů (VBS, Powershell, BASH)
  • znalost Linux serverů (Debian, Ubuntu, CentOS)
  • znalost síťových routerů Mikrotik

Nabízíme:

· zajímavou práci v příjemném kolektivu na HPP

· odpovídající platové ohodnocení

· firemní benefity odpovídající pozici

Společnost
Af Office, s.r.o.
Adresa
Jednořadá 1051/53, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Af Office, s.r.o., Kateřina Kratochvilová
603 160 674