Tradiční výrobce a dovozce zdravotní obuvi.

FAKTURANT/KA

Obchodní společnost SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o., výroba a prodej zdravotní obuvi,

PŘIJME NA HPP FAKTURANTKU

Popis pozice:

  • fakturace, příjem, výdej a převod zboží mezi sklady
  • příjem a vyřizování objednávek zboží (telefonicky, písemně)
  • aktivní prodej po telefonu stávajícím odběratelům
  • komunikace se zákazníky, obchodními zástupci, řidiči
  • komunikace se skladem – výdej a zasílání zboží zákazníkům

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office – Word, Excel, Outlook
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • příjemné vystupování a dobré vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • organizační schopnosti a smysl pro kolektiv
  • znalost IS Money S5 výhodou
  • praxe vítána
  • životopis s fotografií

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • zaměstnání na HPP
  • benefity
  • zázemí stabilní české společnosti
  • nekuřácké prostředí

Nástup: IHNED, vhodná příležitost i pro absolventku - zaučíme.

Společnost
SANTÉ - zdravotní obuv s.r.o.
Adresa
Buštěhradská 1031, Kladno – Dubí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.