Závod KION Stříbro - výroba vozíků je globálním lídrem v oblasti průmyslových vozíků značky Linde a Fenwick. Jedná se o nejmodernější závod v rámci skupiny KION, která působí po celém světě. Závod byl postaven v roce 2015 a aktuálně v něm pracuje zhruba 220 zaměstnanců. Vyrobená manipulační technika putuje do celého světa.

Mzdová účetní s přesahem do personalistiky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Praxe na pozici mzdové účetní minimálně 3 roky, ve výrobní společnosti výhodou
  • Praktická znalost práce v programu RON výhodou
  • Znalost personální a mzdové legislativy
  • Dobrá znalost MS Office, především Excel
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Náplň činnosti:

  • Kompletní měsíční zpracování mezd pro cca 300 zaměstnanců
  • Zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou (neschopenky, OČR, roční zúčtování daně, ELDP, DPP a DPČ, zápočtové listy apod.)
  • Komunikace s příslušnými institucemi (OSSZ, finanční úřad, zdravotní pojišťovny apod.).
  • Provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
  • Odškodňování pracovních úrazů
  • Základní poradenství zaměstnancům úřadu v oblasti pracovního práva
  • Zpracování analýz a tvorba reportů dle požadavků
  • Spolupráce na interních projektech a aktivitách HR

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti podporující motivaci zaměstnanců
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na Penzijní a Životní pojištění dle mzdy zaměstnance
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)
  • Podpora jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500 Kč/rok

Společnost
KION Stříbro - výroba vozíků
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Účetní, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Stříbro /Linde Pohony s.r.o., Jana Barešová
+420 733 675 807