Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov – domov pro osoby se specifickými potřebami na pracovní pozici:

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT
Nabízíme:

plný pracovní úvazek
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou a smysluplnou práci
zázemí stabilní neziskové organizace
podporu v dalším vzdělávání
Pracovní náplň:

přístup k člověku z hlediska jeho bio-socio-spirituálních potřeb
úcta k člověku, schopnost empatie
psychická vyrovnanost
schopnost týmové spolupráce
ochota učit se novým věcem a získávat nové dovednosti
více informací na stránkách Charity Ostrava v sekci - domov pro osoby se specifickými potřebami
Požadujeme:

úplné odborné vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, praktická sestra, zdravotnický asistent
ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením, a Etickým kodexem Charity Česká republika
Místo výkonu práce: Charitní dům Salvator Krnov. M. Švabinského 712/10, 794 01 Krnov

Přihlášky se stručným životopisem, motivačním dopisem, popisem praxe zasílejte do 30. 6. 2020 písemně na adresu: Charitní dům Salvator, M.Švabinského 712/10, 794 01 Krnov, Česká republika

Předpokládaný termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Bližší informace: Bc. Šárka Víchová, vedoucí Charitního domu Salvator Krnov, tel.: 544 614 702, mobil: 731 625 766, e-www.ostrava.charita.cz

Osobní údaje poskytované uchazeči o zaměstnání bude Charita Ostrava zpracovávat pro účely evidence,

Společnost
Charita Ostrava
Adresa
Krnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Charita Ostrava, Ivana Tedová
596 787 689
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.