Zemědělské družstvo Dřísy se sídlem ve Všetatech přijme na HPP Agronoma

Požadujeme:

- praxe 5 let v oboru

- středoškolské, vysokoškolské vzdělání v oboru

- zkušenost na obdobné pozici a praxe v oboru výhodou

- pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu

- řidičský průkaz sk. B, T výhodou

Náplň práce:

- samostatné řízení agrotechnických operací na svěřeném úseku

- organizace a kontrola kvality provedené práce

- evidence spojená s chodem svěřeného úseku

- vedení zaměstnanců

Nabízíme:

- práci ve stabilní firmě

- služební telefon

- plat 40000 - 45000 kč (dohodou,dle praxe lze případně řešit individuálně)

- čtvrtletní odměny

Společnost
Zemědělské družstvo Dřísy
Adresa
Na Náměstí 487, Všetaty
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zemědělské družstvo Dřísy, Sára Benešová
773 783 048
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.