Jsme hrdí na to, že jsme přední světovou chemickou společností. Naše týmy vyvíjejí inteligentní řešení pro naše zákazníky a vytvářejí chemii pro udržitelnou budoucnost. Úspěch společnosti BASF jako společnosti závisí na osobní angažovanosti našich zaměstnanců. Zajímavá rozmanitost rolí, odměna související s výkonem a rozsáhlé příležitosti pro mezinárodní rozvoj jsou jen některé z faktorů, které by Vás mohly upoutat.U nás záleží nejen na Vašem výkonu, ale také na Vaší osobnosti. Ve společnosti BASF se kariéra rozvíjí z příležitostí.

Technický specialista pro podlahovou techniku THOMSIT

  • Rádi byste využili svých technických a prodejních dovedností a zkušeností?
  • Zajímate se o oblast stavebnictví a rádi byste se stali součástí týmu v mezinárodní společnosti?
  • Hledáte práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností?
  • Jste prozákaznicky naladěni a rádi komunikujete s lidmi?
  • Baví Vás pečovat o blaho zákazníků?

Pak hledáme právě Vás! Na pozici:

Náplň Vaší budoucí prácovní pozice:

  • Budete spolupracovat v regionu Čechy s obchodním zástupcem ,
  • Součástí Vaší práce jsou konzultace s našimi realizačními partnery o vhodných technologických řešeních a postupech,
  • Budete navrhovat skladbu našich produktů, zaškolovat řemeslníky, předvádět aplikaci výrobků, měřit vlhkosti podkladů, analyzovat podklad před aplikací.
  • Budete součástí realizace obchodní strategie ve svěřeném regionu.

Vaše kvalifikace (vzdělání, zkušenosti, dovednosti a kompetence):

  • SŠ vzdělání (maturita)
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok - měl byste umět školit praktickou cestou, zaujmout svým projevem a nadšením pro podlahařinu . Měl by umět aplikovat samonivelizační stěrky, pokládku různých typů podlahových krytin (PVC, koberce, dřevo, vinyl, kaučuk, korek.
  • PC – znalost práce v MS Office (zejména Excel)
  • Samostatnost a flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení a komunikativnost
  • Aktivní přístup i týmový duch
  • Řidičský průkaz skupiny B a rád byste cestoval po svěřeném regionu
  • Bydliště ideálně Stř.Čechy

Benefity, které nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v sehraném týmu
  • Jistotu práce a stabilitu v nadnárodní společnosti
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Očkování proti chřipce
  • Příspěvek na penzíjní připojištění
  • Kartička Multisport
  • Firemní tarify of T-Mobilu
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 3 sick days
  • Automobil, notebook a mobil jsou samozřejmostí

Společnost
BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.
Adresa
K Májovu 1244, Chrudim – Chrudim IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., Janka Zbonkova
724 557 767