Ekonom projektů /Finanční Controller - Developerské projekty

Pracovní náplň

· Sledování jednotlivých developerských projektů (náklady, investice, IRR, návratnost, apod.)

· Aktualizace modelů a příprava pravidelných kvartálních manažerský reportů po projektech

· Tvorba CF modelu a jeho propojení s ERP

· Sledování volatility modelu při vyhodnocení IRR, RoE a návratnosti

· Kontrola dat zaúčtovaných v ERP na manažerský report každého projektu

· Spolupráce s CFO, projektovými manažery a účetní

· Společně s CFO nastavit nový systém manažerských reportů dle potřeb společnosti

Požadavky

· Praxe ve finančním controlingu větší společnosti min. 3 roky

· Pokročilá znalost excelu a finančních modelů

· Flexibilita vytvářet a optimalizovat finanční modely v návaznosti na propojení s ERP

· Proaktivní přístup a ochota posouvat věci vpřed

· Znalost Aj vítána

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení, řadu zaměstnaneckých benefitů
  • Týden volna navíc
  • Pružná pracovní doba (dle dohody pár dní home office)
  • Specializované kurzy a školení
  • Možnost dalšího rozvoje a profesní seberealizace
  • Práce na ŽL/Hlavní zaměstnanecký pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí, menší kolektiv

Těšíme se na vaše CV a motivační dopis.

Tým GEONE

Společnost
GEONE Real Estate a.s.
Adresa
Partyzánská 18/23, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Konzultant, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GEONE Real Estate a.s., Lucie Bradová
778 498 490