itself s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací. Již 29 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice se dvěma datacentry v Brně a Ivančicích. Projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí. Jsme poskytovatelem komplexních televizních služeb pro operátory. Pod značkou Selfnet přinášíme internetové připojení a televizní služby do více než 40000 domácností ve 47 městech a obcích jižní Moravy. O všechny naše zákazníky pečují operátoři vlastního dohledového centra s nepřetržitým provozem.

Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

SysAdmin (Linux)

Hledáme posilu do týmu administrátorů. Vaším úkolem bude správa interních systémů a služeb v oblasti IPTV, housingu a IP konektivity. Prostředí máme postavené na Linuxu, open source projektech a interně vyvíjených systémech.

Dost práce se najde i pro začátečníka, který může začít od správy konkrétních systémů a postupně nabírat hlubší znalosti. Očekáváme však aspoň základní znalost Linuxu a obecný přehled v IT.

Náplň práce:

· konfigurace a rozvoj IT služeb pro interní potřeby i zákazníky,

· řešení zákaznických problémů, troubleshooting (na úrovni L2/L3),

· práce s monitoring nástroji.

Požadujeme:

· znalost správy Linux OS (Debian),

· základní znalost IP sítí,

· chuť učit se novým věcem,

· schopnost věcně a vstřícně komunikovat,

· angličtina (čtení manuálů).

Výhodou:

· zkušenost s PostgreSQL,

· základní znalost bash nebo některý ze skriptovacích jazyků.

Za to můžeme nabídnout:

· neformální pracovní prostředí menší a ryze české společnosti,

· přátelský kolektiv,

· flexibilní pracovní dobu,

· práci v kanceláři v Brně na Vinohradech (kanceláře po 2-4 lidech),

· školení a vzdělávání dle domluvy,

· firemní akce, stravenky, MultiSport karta a další benefity.

Společnost
itself s.r.o.
Adresa
Pálavské náměstí 4343/11, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

itself s.r.o., Jana Ondráčková