Chceš práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš mít pod kontrolou své peníze a naučit to i klienty?

Potom na pozici Koncipient finančních služeb hledáme právě tebe.

Jsme kolektiv profesionálů v oboru financí. Společným úsilím jsme vybudovali moderní pobočku v centru města a za 6 let získali 8000 klientů, o které pečujeme. Jsme nejúspěšnější pobočka a výkladní skříň finanční skupiny Partners.

Náš cíl byl vybudovat místo, kde lidé mohou vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Každý tak u nás může nalézt řešení otázky týkající se financování bydlení, ochrany příjmu, budoucnosti, renty, ochrany majetku a odpovědnosti a samozřejmě volných prostředků, které mohou vydělávat. Jsme unikátní hypoteční a investiční centrum.

Jistota je důležitá, jsme největší finančně poradenská společnost v ČR s mohutným zázemím a podporou.

Hledáme kolegu, který má chuť se rozvíjet a nebojí se výzev. Pokud nemáš zkušenosti ani znalosti z tohoto oboru, není to zásadní překážkou. Všechny naše dovednosti a schopnosti ti rádi předáme v průběhu vzdělávacího programu, ale především osobním příkladem. Na pobočce bude vždy někdo po ruce, kdo ti pomůže s rozvojem a cestou za výsledky.

Náplň tvojí práce bude:

  • Každodenní kontakt s klientem osobní i telefonický.
  • Poskytování informací o finančních produktech.
  • Tvorba finančních plánů.
  • Aktualizace dat o klientech.
  • Vyjednávání s finančními institucemi ve prospěch klienta.

Odměna:

První rok na pobočce od 30.000 do 40.000 Kč měsíčního příjmu (zahrnuje základní i bonusovou složku), při dosažení seniorního postavení od 40.000 Kč do 70.000 Kč.

Jsme velká pobočka se specializacemi, je možné se kariérově posouvat nejen vertikálně, ale také horizontálně.


Informace o pozici

Společnost
Partners market Brno - Nové sady
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Finanční ředitel/manažer, Obchodní zástupce, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.