Pro naší rychle rostoucí pobočku v Brně hledáme nové kolegy na pozici Sourcing Manager (IT Recruiter/Personalista).

Pozice je vhodná pro kandidáty s předchozí zkušeností v oblasti - HR, IT, Recruitment, Obchod. Preferujeme velmi komunikativní a pracovité kandidáty, kteří mají zájem se proaktivně zapojit a něco nového se naučit. Náš systém práce je na trhu unikátní a velice úspěšný, zaškolení je tak v každém případě nezbytné.

Parametry:
- nástup ASAP na HPP
- místo práce Brno
- fixní měsíční mzda (viz. uvedeno) + bonusový systém z úspěšně realizovaných zakázek

Náplň práce:
- vyhledávání vhodných kandidátů pomocí vlastního unikátního CRM systému (technické IT pozice)
- aktivní volání vhodným kandidátům
- vyhledávání dalších vhodných kandidátů pomocí internetu (profi Recruiter Linkedin účet)
- evidence a zpracování obchodní dokumentace
- zpracování zakázek klientů/poptávek na IT kapacity
- zpracování CV kandidátů
- pohovory s kandidáty
- koordinace dalších kroků s obchodním oddělením (pohovory, nástupy, relokace atd.)

Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici v oblasti IT (IT/personální agentura) - výhodou
- výborné komunikační schopnosti a proaktivita
- MS Office – uživatelskou znalost
- Dobrá znalost AJ výhodou

Nabízíme:
- práci pro předního mezinárodního hráče na trhu
- neformální start-up atmosféra
- kreativní a zajímavou práci s využitím nejmodernějších postupů a technologií
- nadstandardní motivační finanční ohodnocení
- příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
- zaškolení a další vzdělávání v daném oboru
- práci na hlavní pracovní poměr

V případě nám zašlete Váš životopis a my se obratem ozveme!

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
Moravské náměstí 1007/14, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Personalistika a HR, Prodej a obchod, HR konzultant, Personalista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CoolPeople a.s., Andrea Purić