SONNENTOR je česko-rakouský tradiční výrobce a zpracovatel bylin, čajů, koření i dalších produktů z ekologického zemědělství. Garance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními regionálními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Produkty SONNENTORu zprostředkovávají tímto způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a kompetence. Vysoký podíl ruční práce u všech produktů rozvíjí regionální zaměstnanost také v jihomoravských Čejkovicích u Hodonína, kde český SONNENTOR působí od roku 1992 a zaměstnává zde 150 lidí. Sonnentor dnes patří na evropském trhu mezi přední distributory v oblasti bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství.

Správce budov a areálu společnosti Sonnentor

Vyhlížíme šikovného správce areálu a budov

Když jsme v roce 1999 kupovali v Čejkovicích u Hodonína na kopci zchátralý areál bývalého kravína, netušili jsme, jaký vývoj bude mít v budoucnu naše podnikání. Jak plynul čas, postavili jsme v prostorách obnoveného areálu dvě nové výrobní haly. A nyní plánujeme postavit třetí. A chceme, aby to byla nejkrásnější ekologická bylinková továrna v Evropě.

Náš major domus Martin bude mít teď více povinností spojených s novou výstavbou, proto hledáme šikovného chlapíka, který se ujme správy a údržby našich budov, těch současných i budoucích. Co ty na to?


Budeš mít na starosti:

  • zajištění kompletní správy nemovitostí a vedení odpovídající dokumentace
  • zajišťování všech možných revizí a oprav
  • koordinaci různých oprav a stavebních projektů

Budeš potřebovat hlavně selský rozum, prokazatelné předchozí zkušenosti s podobnou činností, řidičák a komunikativní angličtinu.


O tom, co si vzájemně můžeme nabídnout. si více povíme při setkání v naší kavárně, na které tě srdečně zveme.


Martin Šardický, správce budov Sonnentoru

Vítek Ráček, personalista


Informace o pozici

Společnost
Sonnentor s.r.o.
Adresa
Příhon 943, Čejkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel