Jsme marketingová agentura a věříme, že špičkový marketing může výrazně urychlit rozvoj firem a lidí. Proto pomáháme firmám s dobrým produktem, aby byly ještě úspěšnější.

Vytváříme pro klienty růstové strategie a posouváme jejich marketing výrazně kupředu. Hledáme kolegu nebo kolegyni, který nám pomůže získávat nové klienty v oblasti PPC reklamy a starat se o ně.

Account manager pro prodej PPC reklamy

Co vás čeká

  • Marketing je kreativní dřina
  • Budete si domlouvat schůzky přes telefon s potenciálními zákazníky, jezdit za nimi, nabízet naše řešení v oblasti PPC reklamy a domlouvat obchody
  • Kromě toho se budete starat i o současné zákazníky
  • S tvorbou nabídek vám pomohou specialisté. Reference jsou našimi esy v rukávu. Máme za sebou výsledky, kterými se rádi chlubíme
  • Jakmile je obchod uzavřen, budete ho projektově řídit, starat se o zákazníka a komunikovat s kolegy ohledně zakázky

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na zajímavých projektech, kdy budeme společně zvyšovat úroveň marketingu našich zákazníků
  • Férovou dlouhodobou spolupráci a zaměstnání, které dává smysl
  • Když budete hodně pracovat, hodně si vyděláte (fix + provize)
  • Kancelář v centru Brna
  • Občasný homeoffice
  • Nástup možný ihned
  • Preferujeme plný úvazek, ale pokud potřebujete částečný, domluvíme se (minimálně 3 dny/týden)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalosti a zkušenosti v obchodu a on-line marketingu (PPC, Google Analytics) jsou nezbytné. Systémy nebudete přímo nastavovat, ale orientace v typech kampaní a číslech je žádoucí.
  • Protože budeme orientovaní na výsledek, požadujeme výkonnost, houževnatost a tah na branku.
  • Abychom zakázky udrželi na uzdě, potřebujeme Vaši důslednost (dodržování termínů, dotahování úkolů na 100 %, pečlivé záznamy do našeho systému).
  • Týmový duch, férovost a otevřená komunikace jsou nezbytností stejně jako ochota učit se stále něco nového.
  • Musíte umět řídit (firemní auto pro cesty k zákazníkům k dispozici).

Společnost
MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o.
Adresa
Rašínova 103/2, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.